Hakkımızda

Hakkimizda resmi

Çangar Motors 22 yılı aşan tecrübesi, uzman ve müşteri odaklı ekipleri ile Lefkoşa’da Satış, Satış Sonrası, ve İkinci El alanlarında hizmet vermektedir. Faaliyetlerine uluslararası standartlarda kurumsal yönetim, müşteri memnuniyeti, sürdürülebilirlik ve toplumsal sorumluluk anlayışı ile yürüterek yıllardır KKTC’nin otomobil sektörü lideri olmaya devam ediyor.

1999 yılından bu yana dünya’nın en büyük otomobil üreticisi olan BMW Grubunun resmi ve tek ithalatçısı olan, 2001 yılında da FORD markasını bünyesine katan Çangar Motors gücüne güç kattı.

Ayrıca 2012 yılında Can-am, Yamaha atv, Yamaha jet ski, Larson gemi ve yatları adamıza getirip, macera severlerin hizmetine sunduk.

100’ü aşkın, alanında uzman çalışan kadrosuna sahip Çangar Motors, BMW ve MINI tutkunlarının birinci tercihi olmaya devam ediyor.

Çangar Motors'un çeyrek yüzyıllık gururu

Ülkede BMW`nin 25 yıldır ithalatçısı olan Çangar Motors Direktörü Mehmet Çangar`a 25`inci yıl onur ödülü takdim edildi.

Mehmet cangar odul taktimi

Geçtiğimiz günlerde Hollanda`nın başkenti Amsterdam`da düzenlenen BMW ithalatçıları toplantısına katılan Çangar Motors`a 25`inci yıl onur ödülü takdim edildi. BMW`nın düzenlemiş olduğu ödül gecesine BMW Doğu Avrupa ve Afrika ülke pazarlarından sorumlu Direktörü Paul De Courtois,Satış Direktörü Konrad Baumgartner ve Bölge Satış Müdürü Kathrin Reinsch katıldı.

Çangar Motors 25`nci yıl onur ödülünü Satış Direktörü Konrad Baumgartner ve Bölge Satış Müdürü Kathrin Reinsch`in elinden aldı.

Mehmet cangar ve ekibi odul taktimi

KATHRIN REINSCH: ÇANGAR MOTORS BMW SATIŞINDA DÜNYA ŞAMPİYONU

BMW Bölge Satış Müdürü Kathrin Reinsch ödül töreninde yaptığı konuşmada, KKTC`deki iş ortakları olan Çangar Motors`un 25’inci yılını tebrik etti ve Çangar Motors`la çok önemli işler başardıklarını vurguladı. Reinsch, Çangar Motors`un 2023 yılında BMW markasını pazar lideri yaptığını ve bu satış başarısının sadece KKTC’de değil dünya çapında bir satış şamiyonluğu olduğunu belirtti.

MEHMET ÇANGAR: BU BAŞARI, KKTC HALKININDIR

Çangar Motors Direktörü Mehmet Çangar ise, 25`nci yıl onur ödülünü almanın kendisi için bir gurur olduğunu belirterek, BMW ailesi ile bir arada olmaktan ve BMW markasını Çangar Motors bünyesinde bulundurmaktan her zaman onur duyduğunu söyledi.

ÇANGAR: ÇANGAR SİZİ SEVİYOR

BMW ismini her zaman zirvede tuttuklarını 25`inci yılı geride bırakırken BMW adının KKTC otomotiv piyasasının vazgeçilmez markası olduğunu vurguladı. BMW markasına tutkuyla bağlı olduklarının altını çizen Çangar Motors Direktörü Çangar, KKTC halkının BMW ve Çangar Motors`a gösterdiği ilgi bizleri fazlasıyla mutlu etmektedir dedi. Ayrıca Çangar Motors`un en iyi fiyatları en iyi ödeme imkanlarıyla KKTC halkına sunmaya devam edeceğini belirtti ve KKTC halkına teşekkür ederek, konuşmasını o meşhur sloganıyla sonlandırdı; “Çangar sizi seviyor” dedi.