• ŞubelerŞUBELER
 • Servis RandevusuSERVİS RANDEVUSU
  Servis Randevusu
  captcha


  **Rezervasyonlarınız 12 saat içinde değerlendirilecektir.

 • Test SürüşüTEST SÜRÜŞÜ
  Test Sürüşü
  captcha

Teknolojiyi sür! Yeni BMW 3 Serisi

Bir önceki 3 Serisine göre 76 mm uzayan yeni modelin genişliği 16 mm artırılarak 1827 mm’ye çıktı.  Aracın yüksekliği de 1 mm arttıran BMW , yeni 3 Serisi modellerinde tasarım konusunda rakiplerine fark atıyor.

Tasarım konusunda adından söz ettirecek olan modelin, iç tasarımının konforlu bir yapıya sahip olduğunu hemen hissediliyor. İç yaşam alanındaki yapılan değişimler ile hem yolculara hem de sürücülere kaliteli bir deneyim yaşatacağı kesin.

İç yaşam kısmında sürücüleri kendine hayran bıraktıran yedinci nesil 3 Serisi’nde en son araç içi teknolojilerine de yer veriyor. Ayrıca bu kısımda iDrive 6.0 çalışan 5.7 inçlik yeni bir gösterge paneli, 8.9 inçlik dokunmatik dijital ekran ve kişisel sanal asistan desteği gibi yeniliklerle ön plana çıkıyor.

Donanım listesine ekleyebileceğiniz; üç bölgeli otomatik klima, kablosuz şarj, akustik ön cam, saydam kısmı 100 mm arttırılan cam tavan, ambiyans aydınlatması, “Hey BMW” komutuna tepki veren ve 10.25″ boyutlu ekrana yerleştirilmiş BMW Operating System 7.0, Harman Kardon ses sistemi, 480 litrelik bagajın önünde yer alan 40:20:40 oranında katlanabilir arka koltuklar, arka kol dayama, eller serbest bagaj açma, şeritten çıkma ikazı, çarpışma ve yaya uyarısı özellikli şehir içi frenleme asistanı, dur/kalk yapabilen aktif hız sabitleyici, şerit değiştirme uyarısına sahip sürüş asistanı, direksiyon ve şerit takip yardımcısı, arka çapraz trafik uyarısı, arka çarpışma önleme, daha iyi grafiklere ve yansıtma alanına kavuşan head-up display, geri görüş kamerası, park mesafe kontrol sistemi, 12.3″ boyutlu dijital gösterge paneli gibi özellikler de var.