• ŞubelerŞUBELER
 • Servis RandevusuSERVİS RANDEVUSU
  Servis Randevusu
  captcha


  **Rezervasyonlarınız 12 saat içinde değerlendirilecektir.

 • Test SürüşüTEST SÜRÜŞÜ
  Test Sürüşü
  captcha

Shilver 750
Özellikler
Tüm dünyayı stili ve teknolojisi ile sarsan Aprilia Shiver 750 güçlü kişiliği, sürüş keyfi ve ergonomik özellikleriyle alanında öncü bir motosiklettir.

Son nesil Ride by Wire sisteminin ürünü yenilikçi motoru, farklı sürüş tarzları, her türlü sürücüyü memnun edecek birinci sınıf şasisi ve başka hiçbir motosikletin ulaşamayacağı teknik donanımları ile Aprilia Shiver 750 fark yaratıyor.

Teknoloji

Shiver, entegre çoklu sürüş tarzı Ride by Wire teknolojisinden yararlanırken bunu bir adım daha ileriye taşıyıp RSV4 yarış motosikletinden edinilen deneyimden de sonuna kadar faydalanmaktadır. Bu teknik çözüm en son teknoloji motor kontrol sisteminin izlerini taşımaktadır ve Aprilia Shiver sektördeki teknolojik liderliğini sürdürmeye devam etmektedir.

Çalıştırma düğmesine dokunmayla beraber sürücü hareket halindeyken bile, üç sürüş tarzından birini seçebilir ve motosikletin karakterini bir anda değiştirebilir:

- ``Spor`` : Sürücü bu İtalyan çift silindirli motosikletin tüm özelliklerinden yararlanmak istediğinde bu sürüş tarzını seçecektir

- ``Gezi``: Daha yumuşak bir güç iletimi ve akıcılık, yarış duyguları bir kenara bırakılıp daha rahatlatıcı bir sürüş için son derece önemlidir.

- ``Yağmur``: Yol tutuşunun çok iyi olmadığı durumlarda maksimum güvenlik en önemli konudur.

Motosiklette bulunan teknik çözümler sayesinde V90 Aprilia inanılmaz rakamlar ortaya koymaktadır. 9,000 rpm'de 95 HP maksimum güç ve 7,000 rpm'de 81 Nm maksimum tork birinci sınıf performans göstermektedir.

Motor

- V2 90° motor, silindir başına dört zamanlı, üstten çift eksantrik mili ve sıvı soğutma

- Üç farklı sürüş tarzı

- Modüler kafes/alüminyum çerçeve

- Alüminyum yana açılır kol ve lateral şok emici

- Radyal kaliperle beraber yarış frenleri ve 320mm dalgalı diskler

- Spor sürücü/yolcu ayak dayama yeri

- 5.5 mm kanallı arka tekerlek

Shiver açık ve net bir biçimde spor bir motosiklettir. Hatları İtalyan çizgisinden ayrılmıyor ve denge ve atiklik gibi konularda bir adım öne geçiyor. Aynı zamanda yan şok emici, karma çelik kafes çerçeve ve alüminyum plakalar gibi detaylar kendini gösteriyor.

V90 motoru, Aprilia'nın yüksek performanslı mekanik başarısından ortaya çıkan yoğun deneyimlerin bir sonucudur. Kendine has teknik özellikleri sayesinde Aprilia çift silindir motoru son derece yüksek çıkış gücü sağlamakta, motordan yüksek verim alınmakta ve kullanıcı dostu sürüş seçenekleri ortaya konulmaktadır.

Özellikler
Shilver 750 özelliklerini incelemek için tıklayın.
Detaylar
Özellikler

Shilver 750 özelliklerini incelemek için tıklayın.

Detaylar