• ŞubelerŞUBELER
 • Servis RandevusuSERVİS RANDEVUSU
  Servis Randevusu
  captcha


  **Rezervasyonlarınız 12 saat içinde değerlendirilecektir.

 • Test SürüşüTEST SÜRÜŞÜ
  Test Sürüşü
  captcha

RS4 125
Özellikler
Aprilia RS4 125, 125cc motosiklet tarihinde bir dönüm noktası olarak kabul edilir. Dört zamanlı motor ile donatılmış ilk spor bisiklettir ve ilk kez bir 125 cc motosiklette, doğrudan öncüsü RSV4 APRC'ten adapte edilen Aprilia Quick Shift sistemini sunar.

Aprilia 48 dünya şampiyonluğu (37'si Moto GP, 2'si Superbike ve 9'u off-road yarışı) ve yüzlerce yarış şampiyonluğu kazanmış, aynı zamanda Moto GP tarihinde bu kadar kısa sürede en fazla yarış kazanan başarılı bir İtalyan markası haline gelmiştir. Biaggi, Rossi, Melandri, Stoner, Lorenzo gibi sürücüler ilk gerçek başarılarını RS serisinde (RS, RSV, RSW ve RSA) Aprilia 250 ve 125 ile gerçekleştirmişlerdir

Motor

RS4 125 - 125cc 4 zamanlı, tek silindir elektronik enjeksiyon motor, sıvı soğutma, 4 valf, çift destek kamı(DOHC) RS4 125 - Aprilia Quick Shift sistemi Yarış deneyiminden kazanılmış sert alüminyum görüş çerçevesi 41 mm ters kilitleme 300 mm diskli ön fren ve radial dört piston kaliper Süper bisikletten ilham alınıp tasarlanan analog/dijital parça panel SBK bisikletiyle estetik uyum için RSV4'ten alınan kaporta LED stop lambası Aprilia RS4 kapsamlı çift üstten kammili valf zamanlama sistemiyle (DOHC) övünen tamamıyla yeni 125 cc su soğutmalı 4 zamanlı tek silindir motor ile dört valf ve elektronik motorla donatılmıştır. Bu motor pürüzsüz ve ekololojik olarak izin verilen maksimum güç çıkışını üretir.

Tasarım

Çok fonksiyonlu LCD görüntüsüyle analog/dijital parça panelini doğrudan öncüsü RSV4'ten alırken, ayrı 6 tekerlek teli tasarımı tekerlek tasarımı Aprilia'nın en son küçük kapasiteli spor bisikletlerinin anlamlı karakterini daha da vurgular.

Yolcu koltuğu ise Aprilia'nın bu yeni bisikletlerinin fevkalade kapsamlılık seviyesinin başka bir örneğini temsil etmektedir. Gereksiz vidalar yerine, pratik hızlı çıkarma düğmesi sayesinde yolcu koltuğu kuyruk kaporta yüzeyiyle bisikletin iki koltuğunu tek bir koltuğa dönüştürebilir (ayrı aksesuar olarak da mevcuttur.).

RENKLER: 'Yarışcı Siyahı' ve 'Yarışçı Beyazı' ve koyu renkte 'Replica SBK' (bu renkleri Dünya Superbike Şampiyonası'nda Max Biaggi'nin sürdüğü bisiklet Aprilia RSV4 SBK'dan almıştır.)

Özellikler
RS4 125 özelliklerini incelemek için tıklayın.
Detaylar
Özellikler

RS4 125 özelliklerini incelemek için tıklayın.

Detaylar