• ŞubelerŞUBELER
 • Servis RandevusuSERVİS RANDEVUSU
  Servis Randevusu
  captcha


  **Rezervasyonlarınız 12 saat içinde değerlendirilecektir.

 • Test SürüşüTEST SÜRÜŞÜ
  Test Sürüşü
  captcha

MP3 Business 300
Genel Özellikler
Piaggio MP3'ün daha metropolit versiyonu yollara çıktı. 300cc motora sahip olan model, yenilenen özellikleriyle üç tekerlekli türünün en iyisi olmaya aday.

Çevikliği, hafifliği ve kolay hakimiyetiyle yüksek performans ve 300cc motora göre düşük yakıt tüketimi sunuyor. ABS ve ASR sistemleri sayesinde maksimum emniyet vaat ederken, sürücü ve yolcu için olağanüstü konfor, yepyeni ve benzersiz tarzıyla mükemmel yük kapasitesi de bu aracı tercih sebeplerinden biri.

300cc versiyonu yenilenmiş Piaggio Mp3'ün tüm estetik ve teknik özelliklerini taşırken bunlara eşlik eden yüksek performanslı motor ve düşük yakıt tüketimiyle benzerleriyle yarışta bir adım öne çıkıyor. Piaggio MP3 bir yandan şehir içinde sürekli dur kalklarda hızlanma açısından mükemmel çözüm sunarken bir yandan da uzun mesafeleri tam anlamıyla konforlu bir şekilde kat etmeyi sağlayan otoyol sürüş özelliklerine sahiptir.

Piaggio MP3 yeni mimarisiyle iki önemli ihtiyaca yanıt veriyor: dinamik özellikler ve emniyet standartları. Bu şekilde sürücü ve yolcu konforu açısından şimdiye dek yapılmış en mükemmel standardı sunuyor.

Özenli bir şekilde tamamen yeni bir stil kazandırılan araç daha konforlu bir biniş sunuyor. Oturma yeri de artık daha gösterişli: önceki nesil Piaggio Mp3'e göre bir artı olarak iki kişinin oturabileceği kadar düz ve konforlu. Daha fazla uzatılabilen ve rahat bırakılabilen bacakların konumundan başlayarak ergonomik avantajlar da sürücüye rahatlık sağlıyor. Arabaya alternatif olarak düşünülen yeni nesil Piaggio Mp3 aynı zamanda daha fazla yer ve daha rahat oturma pozisyonu ile ilave yolcu konforunu da vaat ediyor. 12 volt'luk priz, iç lamba ve döşemesiyle oturma yerinin altındaki daha geniş bölme daha fazla kullanılabilmesi için yeniden tasarlandı.

Yeni Piaggio Mp3 aynı zamanda dünyada ABS fren sistemi ve entegre çekiş kontrolü donanımlı ilk üç tekerlekli scooter'dır. ASR kolayca kapatılabilir ve kaygan veya ıslak yollarda ve bozuk yüzeylerde her koşulda mükemmel arka lastik ve yol tutuşu için arka tekerleğin kaymasını önleyerek emniyet sağlar. Piaggio Group, yarış deneyiminden yola çıkarak kendi geliştirdiği ve sonra şehirli araçlara adapte edip kurduğu teknolojiyle scooter'da arka tekerlek çekiş kontrolü kullanan ilk üreticidir.

ABS sistemi aktif emniyeti en üst düzeye çıkarır ve fren kaynaklı tekerlek kilitlenmesini önleyerek her zaman araçta tam kontrol sağlar. Piaggio Mp3 için özel olarak geliştirilen Continental kontrol birimi ve yol tutuşu kaybı olmaması için ayrı ayrı sadece fren gücünü ayarlayan üç tekerleği kontrol eden üç kanal kullanıldı.

3 tekerlekli İtalyan scooter'ını ayıran özelliklerden biri olan ön süspansiyondaki kilitleme mekanizması Piaggio Mp3'ün dengesini dinamikten statiğe döndürür. Piaggio Mp3 sehpaya gerek duymadan çalıştırdıktan sonra üç tekerlek üzerinde dengede kalır. Normal çalışmaya devam etmek için hızlanın veya ilgili düğmeye basın. Yani ayağınızı yere koymadan Piaggio Mp3'ü dilediğiniz yere kolayca ve çaba sarf etmeden park edebilirsiniz.

Yeni Piaggio Mp3 tamamen yeni bir stile de kavuştu. Tıpkı bir motosikleti andıran detaylarıyla ve araba tarzı gelişmiş kaplaması ve kaliteli görünümüyle artık daha modern ve şık. Piaggio Group'un Stil Merkezi ayırt edici özellikleri tamamen yeniden tasarlayarak bunları daha modern bir hale getirdi ve çok daha bireysel kıldı. Ön siperlikte orijinal modelden ilham alındı ancak tamamen yeni bir formda tasarlandı. Yeni duman grisi ön cam daha fazla koruma sağlıyor ve üç farklı yükseklik ayarına sahip. Farlar ve göstergeler, otomotiv sektöründen adapte edilen 7 LED'li yüksek verimliliğe sahip gündüz lambalarıyla yenilendi ve scooter'ın ön kısmına modern bir hava kattı. Tekerlek jantları da sedan ve lüks otomobilleri andıran yeni ve şık 5 ayrı telli tasarımıyla göze çarpıyor.

Piaggio Mp3'ün birçok özel aksesuarından biri olan sofistike Piaggio Multimedya Platformu akıllı telefonunuzu dahili elektronik bir sisteme bağlayarak onu çok amaçlı bir araca, aynı anda gerçek zamanlı olarak hız, devir, motor gücü ve tork gibi değerleri ve düz çizgide hızlanma, virajlardaki eğim, ortalama ve güncel yakıt tüketimi, ortalama hız ve akü voltajı ve daha bir çok fonksiyonu gösteren bir bilgisayara dönüştürür. Piaggio Multimedya Platformuna bağlı bir akıllı telefon ayrıca haritaları ve rotaları görüntüleme veya benzin istasyonu ya da destek hizmetleri gibi lokasyon bulma amacıyla da kullanılabilir.

Genel Özellikler
Piaggio MP3'ün daha metropolit versiyonu yollara çıktı. 300cc motora sahip olan model, yenilenen özellikleriyle üç tekerlekli türünün en iyisi olmaya aday.
Detaylar
Genel Özellikler

Piaggio MP3'ün daha metropolit versiyonu yollara çıktı. 300cc motora sahip olan model, yenilenen özellikleriyle üç tekerlekli türünün en iyisi olmaya aday.

Detaylar