• ŞubelerŞUBELER
 • Servis RandevusuSERVİS RANDEVUSU
  Servis Randevusu
  captcha


  **Rezervasyonlarınız 12 saat içinde değerlendirilecektir.

 • Test SürüşüTEST SÜRÜŞÜ
  Test Sürüşü
  captcha

GTV “Vie Della Moda”
Özellikler
Yepyeni rengiyle GTV ``Vie della Moda`` bugüne kadar üretilmiş en yüksek silindir hacimli Vespaların en son versiyonudur. Ayrıca şıklığıyla tüm 300 cc silindir hacimli motorların yeni gözdesi olacağı kesin. Özel ve sofistike renk seçeneği ile sunulan yeni GTV ``Vie della Moda`` vintage Vespaların formlarını vurgulamaktadır.

Özellikler

GTV ``Vie della Moda`` elektronik enjeksiyonlu ve Euro3 uyumlu ultra-modern ve güçlü 300 cc sıvı soğutmalı 4 valflı motoru ile yakıt tüketimini ve emisyonları önemli ölçüde kontrol eden yakıt enjeksiyonunun kullanımı sayesinde, rakipsiz bir esneklik ve duyarlılık gösterir.

Tasarım

GTV'nin ön çamurluğunda bulunan far eski Vespa'ları hatırlatmaktadır. Gidon da aynı şekilde-eski Vespaların basit, açıktaki metal borusu şimdi Vespa GTV ``Vie della Moda``da yeniden karşımıza çıkarak, günümüzün motosikletlerinde görülen trendi yansıtıyor. İki kişilik şık ve rahat selesi orijinal Vespalardaki gibi iki ayrı oturma yerine bölünmüştür, şık borular ise siluetini vurgulamaktadır. Bu özels eri için seçilen kıpkırmızı sele, Vespa GTV ``Vie della Moda`` için özel olarak geliştirilen şık erik rengi ile uyum sağlamaktadır. Artık krom kaplama olan beş ispitli tekerlekler de ``Vie della Moda``ya yönelik ekstra özel bir dokunuştur.

Teknik Detaylar

Artırılmış motor performansı, şehir içi sürüş açısından önemli olan kalkış ve hızlanmada azami performans sunmak üzere dizayn edildi. Elektrik enjeksiyon ve sıvı soğutmalı 4 valflı tek silindirli Quasar silindir hacmi, hem çap (artık 75 mm) hem de strokda (63 mm) artış sayesinde artık 278 cc. Şasinin sağlamlığına ilaveten Vespa GTV ``Vie della Moda``, önde 120/70 ve arkada 130/70 ebatlı lastiklere sahip 12`` tekerlekli şasi ortaya koymakta.

Özellikler
GTV ``Vie Della Moda`` özelliklerini incelemek için tıklayın.
Detaylar
Özellikler

GTV ``Vie Della Moda`` özelliklerini incelemek için tıklayın.

Detaylar