• ŞubelerŞUBELER
 • Servis RandevusuSERVİS RANDEVUSU
  Servis Randevusu
  captcha


  **Rezervasyonlarınız 12 saat içinde değerlendirilecektir.

 • Test SürüşüTEST SÜRÜŞÜ
  Test Sürüşü
  captcha

Dorsoduro 1200
Özellikler
Tasarım

Dorsoduro 1200 ABS inanılmaz derecede çevik ve sportif bir motosiklettir. Kaliteden ödün verilmeden tüm gövde parçaları düzgün bir yarış makinesi gibi minimum seviyede tutulmuştur. Tamamen yeni el koruyucuları ve daha yüksek hızlarda rüzgar koruması da Dorsoduro'nun sade tasarımını mükemmel bir şekilde tamamlar. İki tonlu çerçeve boyası, diğer gövde elemanlarına renk açıdan tamamen uyumlu kuyruk kaplaması ve siyah ısı kalkanlı yeni ikili egzoz gibi özelliklerden her küçük detaya verilen önemi göstermektedir.

Motor

Aprilia Dorsoduro 1200 ABS, gücü çevikliği, sportifliği ve gerekliliği birleştirerek sokak spor motosikletlerinin ve süper-moto türlerinin en iyi yanlarını bir araya getiriyor. Sonuç ise performans ve teknolojinin sürücüye benzersiz bir sürüş keyfi ve eğlencesi sunması oluyor. Sürücünün becerilerini tamamlayan bu eşsiz ve özel Dorsoduro 1200 ABS sürücüleri olağanüstü yeni seviyelere çıkartıyor.

Eşsiz tasarımız ve özelliklerini yanında Dorsoduro 1200 ABS sınıfının en üst teknik detaylarıyla da göz alıcı. Silindir başına dört valf, üstten çift eksantrik mili, sıvı soğutma ve ikiz kıvılcım ateşleme ile yeni 90° V-Twin motoru en önemli özeliklerinden. Ayrıca dairesel kaliperli Brembo yarış fren sistemi, hidrolik debriyaj pedalı, 3 farklı motor eşleşmeli ( Spor, Tur ve Yağmur eşleşmeleri ile) Elektrik Kontrollü Sürüş teknolojisi de Dorsoduro 1200 ABS'de heyecan veren özelliklerdendir.

Özellikler
Dorsoduro 1200 ABS özellikleri incelemek için tıklayın.
Detaylar
Özellikler

Dorsoduro 1200 ABS özellikleri incelemek için tıklayın.

Detaylar